Aký dopad majú dlhy na osobný život?

Máte finančné problémy? Obávate sa exekúcie, nesplácaného úveru. Máte pocit, že vás vymáhanie pohľadávok neminie? Aj toto môže byť jeden z problémov zadlženého človeka. Prečítajte si, aký dopad majú dlhy vo vašom živote. Napriek všetkým negatívam je vždy cesta, ako sa dostať aj z toho najhoršieho.

Vymáhanie pohľadávok

 Ak dôjde k exekučnému konaniu, viete, že je zle. Exekúcia nie je ničím príjemným a neželáme nikomu, aby jej kedykoľvek čelil. Časté stretnutia s exekútormi, naliehanie na splácanie, obhliadky majetku a hlavne veľký stres a bezradnosť. Ak sa však stane, že prestanete byť schopný splácať dlh z rôznych príčin, môžete sa na nás obrátiť. Veríme, že cesta sa vždy nájde. Preto ponúkame také služby, ktoré Vám uľahčia život. Pozrite si referencie od našich klientov a rozhodnite sa sami.

Dlh sa dedí

 Áno, čítate správne. Tak ako po zosnulom dedia pozostalí majetok, preberajú aj jeho pohľadávky. Nadobúdanie dedičstva sa riadi Občianskym zákonníkom a dediť môžete na základe závetu alebo zákona, prípadne kombináciou oboch spomenutých. Dedič zodpovedá za zosnulého (poručiteľove) dlhy do výšky hodnoty nadobudnutého dedičstva. Nenechajte, aby vaše prípadné pohľadávky prepadli do rúk vašich známych. Dopomôžeme Vám k zodpovednému gazdovaniu. Buďte Vašej rodine príkladom.

Strata majetku proti vlastnej vôli

Nesplácaná pôžička vedie mnohokrát k exekúciám a tie zas k odobratiu majetku. Nikto nechce prísť o to, čo mu patrí. O to viac, ak ide o dom alebo akúkoľvek nehnuteľnosť, do ktorej ste investovali peniaze, čas a svoje mozole. Takáto téma býva obzvlášť citlivá. Máme skúsenosťami s klientmi, ktorí podobným problémom čelili. Dôležité je nevzdávať sa a bojovať za to, čo vám patrí. Pre mnohých býva vymáhanie pohľadávok zdrvujúcim procesom. Ale so silnými partnermi dokážete zvládnuť aj takúto situáciu.

Neustály stres

Exekúcia, nesplácaný úver, príliš krátka splatnosť úveru z banky a iné problémy, s ktorými sa môžete vo finančnom svete stretnúť. Je toho mnoho, čomu počas svojho života čelíte. Finančný tlak býva na dlžníkov obrovský. Neustály stres sa môže podpísať na partnerské či medziľudské vzťahy na dlhý čas. Ak nie ste voči stresu odolný, myslite už teraz na prípadnú finančnú poistku. Zariaďte sa tak, aby ste s financiami vyšli aj vtedy, ak príde do vašich peňaženiek menšia víchrica. Upokojíte tak nielen seba, ale aj vašu rodinu.

Zavrieť

Mali by ste záujem o nezáväznú ponuku?

Zadajte prosím email a telefónne číslo.

    Návrat hore